Danas su učenice naše škole otputovale na Državno prvenstvo školskih športskih društava srednjih škola u Poreču. Prvenstvo se održava od 11. do 13. ožujka, a posebna čast pripala je učenicama Antei Jerković i Eni Barbir, koje sudjeluju u izvlačenju parova ovogodišnjeg prvenstva. Podsjetimo da je naša škola prošle godine osvojila državno prvenstvo, a djevojke su bile dio pobjedničke ekipe. Ždrijeb je zakazan za 20 sati. Sretno djevojkama i mentoru, profesoru Ivanu Žderiću u ždrijebu, kao i u nastavku natjecanja!
Suradnja s ITIS G. Armellini iz Rima
U sklopu Erasmus+ projekta „Mobilnosti za strukovne i digitalne vještine u EU“ (broj projekta 2025-1-HR01-KA122-VET-000333653) ostvarili smo ponovnu suradnju s partnerskom školom ITIS G. Armellini iz Rima. Organizirali smo međusobno grupne mobilnosti za učenje – u...




