Prošlog ponedjeljka imali smo zadovoljstvo ugostiti učenike Osnovne škole Vladimir Nazor kojima smo kroz zanimljive radionice i prezentacije predstavili obrazovne smjerove i mogućnosti koje nudi naša škola.
Ovog ponedjeljka nastavljamo druženje te ćemo ugostiti i ostale učenike osmih razreda iz našeg okruženja kako bismo im približili naše programe, aktivnosti i školsku svakodnevicu.
Pozivamo sve zainteresirane učenike i njihove roditelje da nam se pridruže od 10.30h u našoj školi i ugostiteljskom praktikumu. Dođite upoznati nastavnike i učenike te saznati više o mogućnostima koje vas očekuju u našoj školi.
Veselimo se vašem dolasku!





