Datum objave: 20. svibnja 2024.
Kategorija: Projekti

Aktivnosti učenja i poučavanja u Valdovu u Sjevernoj Makedoniji

U sklopu Erasmus+ projekta “Pametna održiva škola za vještine za život” (2023-1-HR01-KA122-SCH-000149623) naši učenici Leona Borić, Karmela Karamatić, Iva Markota, Tomislav Oberan, Luna Peko i Dario Popovac, u pratnji nastavnika Zorana Sršena i Maje Bojanović, sudjeluju u aktivnostima učenja i poučavanja u Valandovu u Sjevernoj Makedoniji.

Zajedno s učenicima škole domaćina SOU Goce Delchev uče o ekologiji, bioraznolikosti i zelenim tehnologijama. Prvi dan izrađivali su vertikalni vrt koji pročišćava zrak u školi, upoznali se s radom agrometeorološke stanice te njenom primjenom u poljoprivredi. Poslijepodne smo razgledali grad, penjali se do Manastira sv. Đorđa i uživali u panoramskom pogledu na Valandovsku kotlinu.

Odluka o rasporedu održavanja popravnih ispita

Određuje se raspored održavanja popravnog ispita kako slijedi: Matematika (učionica br. 1) 19. kolovoza 2024. - pisani dio ispita u 10,00 sati 20. kolovoza 2024. - usmeni dio ispita u 10,00 sati Geografija (učionica br. 2) 19. kolovoza 2024. - usmeni ispit u 10,00...