Datum objave: 11. listopada 2023.
Kategorija: Vijesti

Mama, budi zdrava

U ponedjeljak, 9. listopada učenici i djelatnici naše škole sudjelovali su u edukaciji kojom se tijekom listopada na nacionalnoj razini želi skrenuti pozornost na potrebu očuvanja zdravlja,promišljanja o zdravim stilovima života, brizi za osobno zdravlje i zdravlje naših bližnjih. Navedena edukacija dio je projekta Mama, budi zdrava. Nakon edukacije radioničkoga tipa družili smo se s članicama naše gradske udruge Vita koja dugi niz godina djeluje u našoj zajednici i pruža pomoć i potporu u teškim životnim situacijama. Razgovarali smo i o empatiji i solidarnosti koje su neizostavne za kvalitetan život.  Navedene aktivnosti protekle su u ugodnom i vedrom raspoloženju.

Plovidbom do Šibenika

Učenica Ana Erak je pod budnim okom svoje mentorice, profesorice Dejane Knežić Primorac, pohvaljena na nagradnom natječaju za najbolju kratku priču KuŠinić. U ožujku 2024. godine, natječaj su raspisali Gradska knjižnica Juraj Šižgorić Šibenik, Međunarodni dječji...