Datum objave: 31. svibnja 2022.
Kategorija: Projekti

REGIONALNI DANI DOMAĆE SPIZE

Naša škola, u sklopu projekta Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Dubrovnik, organizira gastronomsku manifestaciju Regionalni dani domaće spize s ciljem umrežavanja turističko-ugostiteljskih škola, dijeljenja primjera dobre prakse i promicanja gastronomije kao važnog turistickog potencijala.

Naši nastavnici i učenici te gosti iz pet škola iz Dubrovačko- neretvanske i Splitsko- dalmatinske županije pripremat će tradicionalna jela svojih krajeva i predstaviti bogatu gastronomsku baštinu.

Sve vas pozivamo 3.lipnja 2022. (petak) na pločansku rivu od 17h.

Dođite i uživajte s nama u slanim i slatkim delicijama!

Plovidbom do Šibenika

Učenica Ana Erak je pod budnim okom svoje mentorice, profesorice Dejane Knežić Primorac, pohvaljena na nagradnom natječaju za najbolju kratku priču KuŠinić. U ožujku 2024. godine, natječaj su raspisali Gradska knjižnica Juraj Šižgorić Šibenik, Međunarodni dječji...