Datum objave: 14. veljače 2024.
Kategorija: Natjecanja

Poziv na Županijsku smotru LiDraNo

Na Županijsku smotru literarnog, novinarskog i dramsko-scenskog  stvaralaštva pozvani su sljedeći naši učenici:

1. Lana Rončević, 4.b – literarni rad i pojedinačni scenski nastup. Mentorica učenice je profesorica Tina Krstičević Batinović.
  2. Ana Erak, 4.a – literarni rad. Mentorica učenice je profesorica Dejana Knežić Primorac
  3. Dora Jeramaz, 4.a – literarni rad. Mentorica učenice je profesorica Dejana Knežić Primorac
  4. Stela Mandić, 4.c – literarni rad. Mentorica učenice je profesorica Dejana Knežić Primorac

Učenicama i mentoricama čestitamo na pozivu i želimo im uspjeh na Županijskoj smotri koja će se održati u Dubrovniku 29. veljače 2024. u Kazalištu Marina Držića!

Odluka o rasporedu održavanja popravnih ispita

Određuje se raspored održavanja popravnog ispita kako slijedi: Matematika (učionica br. 1) 19. kolovoza 2024. - pisani dio ispita u 10,00 sati 20. kolovoza 2024. - usmeni dio ispita u 10,00 sati Geografija (učionica br. 2) 19. kolovoza 2024. - usmeni ispit u 10,00...