Objava okvirnog broja slobodnih mjesta za jesenski upisni rok

Obrazovni programi
Slobodna mjesta
Opća gimnazija 4
Hotelijersko-turistički tehničari 16
Tehničari za računalstvo 10
Elektroničari – mehaničari 1
Kuhari 7
Pomoćni kuhari i slastičari 5

Obilježavanje Dana škole

Dana 16. travnja 2024. godine povodom Dana škole organizirane su zanimljive, edukativne, kulturne i sportske radionice.

Učenici naše škole sudjelovali su u kvizaškim natjecanjima, strukovnim predavanjima i stem radionicama te su posjetili različite udruge i institucije na području našega grada, među kojima su: Crveni križ, Narodna knjižnica i Zavičajna zbirka.

Prije spomenutih radionica, svi učenici su se upoznali sa životom i djelom fra Andrije Kačića Miošića, čije ime nosi naša škola, a nakon radionica, u predvorju škole, uslijedio je glazbeno-poetski program sudionika ovogodišnjeg Lidrana uz pratnju školskog zbora. Istaknuti su i najuspješniji učenici u školskim natjecanjima. Po završetku programa u školi, učenici su sudjelovali na sportskim natjecanjima u dvorani.

Raspored radionica i aktivnosti:

Plovidbom do Šibenika

Učenica Ana Erak je pod budnim okom svoje mentorice, profesorice Dejane Knežić Primorac, pohvaljena na nagradnom natječaju za najbolju kratku priču KuŠinić. U ožujku 2024. godine, natječaj su raspisali Gradska knjižnica Juraj Šižgorić Šibenik, Međunarodni dječji...