Datum objave: 1. ožujka 2024.
Kategorija: Natjecanja

LiDraNo 2024.

Županijska razina Smotre literarnog, dramskog, scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2024. održana je 29. veljače u Kazalištu Marina Držića u Dubrovniku. Našu školu predstavljale su četiri učenice u kategoriji literarnog rada: Ana Erak “Kolpomorto”, Stela Mandić “Prolaznost”, Dora Jeramaz “Istina” (prof. Dejana Knežić Primorac) i Lana Rončević “Igra” (mentorica prof. Tina Krstičević Batinović). Prosudbeno povjerenstvo za literarni izraz predložilo je za državnu razinu natjecanja literarni rad Kolpomorto. Čestitamo svim učenicama i mentoricama, a posebno učenici Ani Erak i njenoj mentorici, profesorici Dejani Knežić Primorac.

Odluka o rasporedu održavanja popravnih ispita

Određuje se raspored održavanja popravnog ispita kako slijedi: Matematika (učionica br. 1) 19. kolovoza 2024. - pisani dio ispita u 10,00 sati 20. kolovoza 2024. - usmeni dio ispita u 10,00 sati Geografija (učionica br. 2) 19. kolovoza 2024. - usmeni ispit u 10,00...