« Listopad 2018 »

Učenici

Dragi učenici...

Ovo su stranice namijenjene vama. Ovdje možete pročitati sve o događajima i procesima vezanim za nastavu, državnu maturu, završni rad, natjecanja, slobodne aktivnosti  i slično. Upućivati  ćemo vas na sve  novosti koje bi vas mogle interesirati ili poboljšati vašu naobrazbu. Za početak  potražite svoj elektronički identitet kojim možete pristupati svim sadržajima.  Neki ga već imaju, a ostali ga mogu potražiti u tajništvu škole. Nakon logiranja pogledajte malo sadržaje (posebno upućujemo na  nastavne sadržaje), prijavite se na školski forum i uredite svoje spajalice.  Posjetite  i nacionalni portal za učenje.

Zapamtite cilj nam je dostaviti prave informacije-vama-u pravo vrijeme. I želimo ostvariti obastranu komunikaciju koja će dovesti do uzajamnog pozitivnog utjecaja. smiley

Nacionalni portal za učenje na daljinu "Nikola Tesla"

Nacionalni portal za učenje na daljinu "Nikola Tesla" omogućuje učenicima osnovnih i srednjih škola, studentima te zaposlenicima spomenutih ustanova i istraživačkih instituta pristup formalnim elektroničkim sadržajima za učenje na daljinu.

Na portalu je dostupno sedam ECDL-ovih modula, 12 tečajeva iz područja informacijsko-komunikacijskih tehnologija, interaktivni obrazovni sadržaj za srednje škole iz područja matematike, fizike, biologije i kemije koji pokrivaju kompletne sadržaje iz ovih predmeta za četverogodišnje školovanje.

Proširite svoje znanje klikom na sliku

Novosti za učenike