« Siječanj 2022 »

Vježbeničke tvrtke

CYBERLAND D.O.O

Naša tvrtka osnovana je 2016. godine. Bavimo se prodajom računalne i telekomunikacijske opreme u trgovini na malo i veliko. Cilj nam je zadovoljiti potrebe i želje naših kupaca i potrošača koji se odluče za naše proizvode. Našim klijentima nudimo povoljne cijene uz brojne pogodnosti i darove za određenu količinu pri kupnji.

MISIJA

Naša misija je izgraditi poslovanje temeljno na vrhunskim proizvodima i vodećim tehnologijama koji će omogućiti uspješnost tvrtke te zadovoljstvo kupaca, zaposlenika i vlasnika.

VIZIJA

Naša vizija je biti najbolja vježbenička tvrtka u prodaji računalne i telekomunikacijske opreme kojoj će se budići klijenti rado obraćati za savjet i kojima ćemo biti prvi izbor pri kupnji. Stručnim usavršavanjem mladih zaposlenika,novim tehnologijama te prepoznatljivim imidžom nastojat ćemo razvijati naše poslovanje kao društveno odgovorna tvrtka.

"Ako želite novi trend, dođite u Cyberland."

Za više informacija obratite nam se na e-mail ili posjetite našu web-stranicu:

INTERART STUDIO D.O.O.

Tvrtka je osnovana u rujnu 2016. godine. Poslovna ideja naše vježbeničke tvrtke je proizvodnja modernog uredskog namještaja.  Kao dodatnu uslugu nudimo Vam i uređenje interijera s našim proizvodima. Svi proizvodi  dizajnirani su od strane našeg dizajnerskog tima i time se razlikujemo od ostalih vježbeničkih tvrtki koje proizvode uredski namještaj.

Cilj nam je zadovoljiti potrebe kupaca kao što su: kvaliteta,praktičnost,udobnost,dugotrajnost  i cjenovna prihvatljivost proizvoda. Uz to nam je cilj pomoći Vam pri organizaciji poslovnog prostora.

Vizija naše tvrtke je biti vodeća u prodaji modernog uredskog namještaja prema specifičnim željama i potrebama naših kupaca. Vođeni smo idejom da stvaramo prostore koji će našim klijentima omogućiti poticajnu radnu atmosferu.

Misija tvrtke je da prodajom inovativnog  namještaja i dizajniranjem uredskih interijera, vodeći se pravilima struke i poštivajući individualne želje , klijentima omogućimo ugodan boravak u njihovim poslovnim prostorima.

"Uredi budućnosti za uspješne poslovne priče."

Za više informacija obratite se putem e-mail adrese ili posjetite našu web stranicu:

vt.interartstudio@gmail.com

/http://interart-studio3.webnode.hr/