« Kolovoz 2018 »

Javne ponude

OBAVIJEST po javnom pozivu 1/2018
(27.03.2018.)
Sukladno članku 12. stavku 5. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno – obrazovnih aktivnosti izvan škole na Zajedničkom roditeljskom sastanku drugih b, d i e razreda održanog dana 26. ožujka 2018. godine izvršen je odabir ponude za trodnevnu izvanučioničnu nastavu u Sjevernu Italiju (po javnom pozivu 1/2018) učenika drugih b, d i e razreda Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića, Ploče.
Većinom glasova odabrana je ponuda  Turističke agencije Perla svjetska putovanja d.o.o. Imotski.

Predsjedavajući i razrednik:
Andrija Pećar

OBAVIJEST O PREZENTACIJI  IZABRANIH PONUDA ZA ORGANIZACIJU  TRODNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE  U SJEVERNU ITALIJU –Javni poziv 1/2018

Na sastanku Povjerenstva za izbor najpovoljnijih ponuda za trodnevnu izvanučioničku nastavu u Sjevernu Italiju, održanog dana 20. ožujka 2018. (broj Javnog poziva 1/2018) odlučeno je da obje dostavljene ponude, a to su ponude turističkih agencija PERLA SVJETSKA PUTOVANJA d.o.o. IMOTSKI i PLATANUS d.o.o. Dubrovnik budu predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati 26. ožujka 2018.u 18,00 sati u prostoriji Škole, te se pozivaju navedene agencije na prezentaciju svojih ponuda.

Predsjednik povjerenstva:

Andrija Pećar, prof

PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE U SJEVERNU ITALIJU
Ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u Sjevernu Italiju dostaviti u zatvorenoj omotnici s naznakom javni poziv - ne otvaraj, broj ponude: 1/2018. na adresu Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Tina Ujevića 5, 20340 PLOčE
Obrazac Javnog poziva br 1/2018. možete naći ovdje.

OBAVIJEST O IZABRANOJ PONUDI ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKE NASTAVE U GRČKU br.4/2017.

Na zajedničkom roditeljskom sastanku 3.b,c,d,e i 2.emgh razreda održanog dana  11. prosinca 2017. za organizaciju izvanučioničke nastave. 3.b,c,d,e i 2.emgh razreda u Grčku izabrana je ponuda turističke agencije Perla svjetska putovanja d.o.o.Imotski koja je dobila najveći broj glasova roditelja i razrednika.

Voditelj puta:

Ante Ćopo

OBAVIJEST O PREZENTACIJI IZABRANIH PONUDAMA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE  U GRČKU 4/2017
Na sastanku Povjerenstva za izbor najpovoljnijih ponuda za višednevnu izvanučioničku nastavu u Grčku, održanog dana 4. prosinca 2017.g. (broj ponude 4/2017) odlučeno je da u uži krug ulaze sve dostavljene ponude, a to su ponude turističkih agencija: F-TOURS d.o.o.Split, MODELI d.o.o. Imotski, PERLA SVJETSKA PUTOVANJA d.o.o. IMOTSKI, PLATANUS d.o.o. Dubrovnik i VIPTRAVEL.HR JEROME d.o.o. Split    .
Roditeljski sastanak održat će se dana 11. prosinca 2017.g. u 19,15 sati te se pozivaju navedene agencije na prezentaciju svojih ponuda.
Ante Ćopo

OBAVIJEST O JAVNOM OTVARANJU PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE  U GRČKU PO POZIVU 4/2017

Javno otvaranje ponuda za  višednevnu izvanučioničku nastavu u Grčku (broj  4/2017), održat će se 4. prosinca 2017.g. u 13,00 sati u knjižnici Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića, Ploče.

Predstavnici Agencija koje su dostavile ponude mogu nazočiti otvaranju ponuda.

PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE U GRČKU

Ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u Grčku dostaviti u zatvorenoj omotnici s naznakom javni poziv - ne otvaraj, broj ponude: 4/2017. na adresu Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Tina Ujevića 5, 20340 PLOčE

Obrazac Javnog poziva br 4/2017. možete naći ovdje.

Arhiva javnih poziva (1).docx

Arhiva ponuda