« Travanj 2024 »

Naše cure prve na Županijskom natjecanju u rukometu!!
Autor: Tina Cvijanović, 23. 3. 2017.

Danas smo kao domaćini i pobjednici prošli i Županijsko natjecanje iz rukometa za djevojke...

Županijska razina odigrana je u Športskoj dvorani Ploče. U nadigravanje su ušle tri škole: Srednja škola Vela Luka, Srednja trgovačka škola Dubrovnik i Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče.
Naše cure su očekivano slavile. Poigrale su se s obje ekipe i uvjerljivim rezultatom prošle na Regionalno natjecanje. Prvu utakmcu dobile su rezultatom 17:8 Dubrovkinje, a drugu su slavile 22:4 protiv Vela Luke.
Njihov profesor, mentor i trener Ivan Žderić igrao je s dvije postave, 1. poluvrijeme su nastupile cure 1998./1999. godište, a drugo brončana državna ekipa 2000. godište i mlađe.
Boje naše škole branile su: Klara Arar, Magdalena Bakula, Ema Barbir, Lucija Cvijanović, Klara Erceg, Lucija Ivičević, Matea Krilić, Petra Marinović, Anamarija Nikolac, Josipa Oršulić, Sara Tomašević, Ana Stanković, Lara Šešelj, Iva Žderić, Nikolina Žderić, Magdalena Žderić i Vedrana Sršen.

Cure su bile sjajne, donijele su nam medalju i svakako nagovijestile još jednu državnu razinu na kojoj nam se možda smiješi još jedna medalja. :)

ČESTITAMO!!