« Travanj 2024 »

Autor: Tina Cvijanović, 29. 9. 2016.

Dragi učenici i nastavnici!

Sutra, 30. rujna 2016. godine u našoj školi obilježavamo dva značajna događaja:

EUROPSKI ŠKOLSKI ŠPORTSKI DAN I 12. NERETVANSKE KNJIŽEVNE, ZNANSTVENE I KULTURNE SUSRETE.

Europski školski športski dan je težnja ka promociji tjelesne aktivnosti i zdravlja. Toga dana veliki broj

škola uključuje učenike i nastavnike u jednu od fizičk

ih i drugih aktivnosti.
Kako bismo ukazali na potrebu brige o vlastitom zdravlju odlučili smo brzom šetnjom našom rivom osvijestiti potrebu tjelesne aktivnosti uz pratnju predmetnih nastavnika te vas molimo da i prikladnom odjećom (najbolje trenerke i tene) obilježimo taj dan.
U jutarnjoj smjeni će učenici i nastavnici navedenu aktivnost realizirati tijekom prva tri sata na način:

sat – prvi i drugi razredi (1.c, 1.d, 2.c, 2d)
sat – treći razredi (3.a, 3.c, 3.d), a
sat – četvrti razredi (4.a, 4.c, 4.d).

Nakon šetnje svi se uredno vraćamo u svoje učionice i nastavljamo redovite dnevne obveze.

U poslijepodnevnoj smjeni ćemo na isti način obilježiti ovaj dan samo ćemo krenuti sljedećim redoslijedom:

sat – 14,50 - prvi razredi (1.b, 1.e, 1.emgh)
sat – drugi razredi (2.b, 2.e, 2.gh)
sat – treći razredi (3.b, 3.e, 3.h), a
sat – četvrti razredi (4.b, 4.e).

12. NERETVANSKI SUSRETI će se kao i prethodnih godina održati u predvorju škole od 10,45 do 12,30 sati.

Ove godine su posvećeni hrvatskom književniku Ivanu Slamnigu. Učenici koji budu nazočili  bit će obaviješteni tijekom tekućeg sata i zajedno sa svojim nastavnicima, prema zadanom programu, nazočiti ovom susretu.

Molimo vas obratite pozornost na značaj i važnost aktivnog sudjelovanja u navedenim aktivnostima.

Ravnateljica: Ina Žderić, prof.