« Rujan 2018 »

Profesionalno informamiranje za maturante-predstavljanje novog preddiplomkog sveučilišnog studija
Autor: TINA CVIJANOVIĆ, 26. 4. 2015.

Dana 23. travnja u 13,00 sati za naše maturante je u sklopu profesionalnog informiranja održana prezentacija – predstavljanje novog preddiplomskog sveučilišnog studija POVIJEST JADRANA I MEDITERANA.

Riječ je Odjelu za humanističke znanosti

(u osnivanju) koji će djelovati u sklopu Dubrovačkog sveučilišta. Riječ je o novom studiju s vrlo inovativnim programom, a nastava će se izvoditi u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

Nadamo se da će naši maturanti prije svega biti zadovoljni upisanim studijima, a Škola je tijekom njihovog završnog razreda omogućila niz predstavljanja visokih škola, učilišta i fakulteta kako bi imali što više informacija koje mogu pomoći pri donošenju važnih životnih odluka od kojih je jedna svakako izbor studija.

Predstavljanju je nazočio tim stručnjaka sa spomenutog fakulteta koji je pojasnio program te naveo značajke načina studiranja na ovom studiju. Bilo je zanimljivo i naši učenici su zadovoljni ovim edukativno-informativnim događanjem.

pedagog škole: Marija Kalaba, prof.