UDŽBENICI 2021./2022.

DOPUNSKI RAD

« Listopad 2021 »

SSPLOCE

Autor: INA ŽDERIĆ, 9. 4. 2021.

Poštovani roditelji i učenici!

Iza nas su dani najvećeg blagdana Republike Hrvatske: Velikog četvrtka, petka i Velike subote.

Uskrs, nedjelja uskrsnuća Gospodnjeg i Uskrsni ponedjeljak su nas pozvali na molitvu i promišljanje.

U nadi da smo preostala četiri dana proljetnog odmora učenika, proveli korisno i pripremili se za obveze koje nas čekaju, obavještavamo vas o Odluci  organizacije nastave u našoj školi od 12. travnja 2021.

Nastava za učenike završnih razreda će se odvijati u školi po važećem  rasporedu.

Praktične vježbe iz struke za učenike prvih i drugih razreda trogodišnjih strukovnih zanimanja i dalje će se održavati uz poštivanje epidemioloških mjera u školskoj radionici i praktikumu.

Ostali učenici će i dalje pratiti svoju nastavu na daljinu u realnom vremenu i po važećem rasporedu.

Neka završetak proljetnog odmora bude novi početak savladavanja prepreka i izgrađivanja unutarnje snage kako bismo i dalje ostali odgovorni.

Ravnateljica: Ina Žderić, prof.