Sretni blagdani!
Autor: Tina Cvijanović, 19. 12. 2018.

Dragi učenici i nastavnici!

U posljednjem smo tjednu Došašća, tjednu koji donosi mir i ljubav, u iščekivanju rođenja Isusa Krista, Onoga koji je za nas rođen.

Radosni  jer  smo trenutke Njegovog dolaska na svijet iskazali odazivom na ljubav dobrim djelima te se ovim putem zahvaljujemo svima koji su prepoznali potrebe onih koji nas trebaju.

U petak, 21. prosinca 2018. završava prvo polugodište nastavne godine i počinju zimski praznici.

Vrijeme koje je pred nama podijelite s najdražim članovima obitelji, prijateljima i odlučite biti učenici Onoga koji dolazi te u duhu naše vjere i tradicije proslavite Badnjak,  Božić, Svetog Stjepana i Ivana, Nevinu dječicu, Svetu obitelj i dočekajmo Novu 2019. puno jači, hrabriji i  bolji.

U petak će nastava biti prema rasporedu na ulaznim vratima Škole.

Vama, dragi učenici, nastavnici, roditelji i svima onima do kojih dopiru naše riječi neka budu blagoslovljeni i veseli nadolazeći dani, osobito Božić, a i Nova 2019. godina.

Nastava u drugom polugodištu počinje 14. siječnja 2019.

U tom radnom tjednu u jutarnju smjenu će doći učenici gimnazije i učenici prvog razreda hotelijersko-turističkih tehničara, a u popodnevnu smjenu učenici drugog, trećeg i četvrtog razreda hotelijersko-turističkih tehničara, tehničari za računalstvo, konobari, kuhari i elektroničari-mehaničari.

Ravnateljica: Ina Žderić, prof.