preskoči na sadržaj

Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića

Login
TEKUĆE OBAVIJESTI
   

UDŽBENICI 2021./2022.

DOPUNSKI RAD

   
UČENIČKI SERVIS
 

Učenici, roditelji i poslodavci!
Obavještavamo vas kako Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče obavlja poslove posredovanja za povremeni rad redovnih učenika srednjih škola Dubrovačko-neretvanske županije

-UČENIČKI SERVIS-

Potrebni dokumenti

Upisnica
Suglasnost roditelja
Uputnica poslodavca
Evidencijski list poslodavca
Uvjeti poslovanja


Kontakt
ucenickiservisploce@gmail.com
Tel: 020/679-631

 
RASPORED SATI

NOVI RASPORED

Raspored po kabinetima 
A PON  UTO  SRI  ČET  PET
B PON  UTO  SRI  ČET  PET

EU PROJEKTI

Više o projektu Skills4Life       


BROŠURE



Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Anketa
Što mislite o dražavnoj maturi?




FACEBOOK

ŠKOLSKI RADIO

Zanimljivost na Webu









 
   

 

 

SSPLOCE

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 4. 2010.

Ukupno: 443727
Danas: 8
Škola za život

E škole

 
   

 

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Izvješće sa županijskih natjecanja - Ivana je prva iz Povijesti!!
Autor: TINA CVIJANOVIĆ, 11. 3. 2017.

Ovih dana na županijskoj razini okušali su se učenici iz Matematike, Hrvatskog jezika i Povijesti. Sva tri predmeta su bila brojno zastupljena i učenici su ostvarili izvrsne rezultate. 
Ono što treba posebno istaknuti je osvojeno PRVO MJESTO iz Povijesti za učenicu IVANU VRANJEŠ i njenog mentora,  profesora Zorana Vidovića.

Imamo trećeg prvaka ove godine. BRAVO!!

Ostale nastupe i ostvarene rezultate pročitajte u nastavku ...


ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ   MATEMATIKE

REZULTATI:

Kategorija prvih razreda

KATARINA MAREVIĆ, 1.C, 4. MJESTO

Kategorija trećih razreda

NEDA KUŠURIN,3.D, 3. MJESTO

Mentorica učenica je profesorica Anela Barbir

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ  HRVATSKOG JEZIKA

REZULTATI:

Kategorija trećih razreda

IVANA VRANJEŠ, 3.C, 3. MJESTO

 

Kategorija četvrtih razreda

TEA BURIĆ,4.D, 5. MJESTO

 

Mentorica učenica je profesorica Dražena Oršulić-Šuman

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ  POVIJESTI,

REZULTATI:

Kategorija prvih razreda

DOMAGOJ JURKOVIĆ, 1.C, 2. MJESTO

(mentor prof.Andrija Pećar)

 

Kategorija drugih razreda

NIKOLA VLAHOVIĆ, 2.D, 3. MJESTO

(mentor prof.Andrija Pećar)

 

LEO BURIĆ, 2.C, 5. MJESTO

(mentor prof.Andrija Pećar)

 

VJEKO MAJSTROVIĆ, 2.C

7. MJESTO (mentor prof.Andrija Pećar)

Kategorija trećih razreda

IVANA VRANJEŠ, 3.C 1. MJESTO

(mentor prof.Zoran Vidović)

 

PETAR TASLAK, 2.B, 2. MJESTO

(mentor prof.Andrija Pećar)

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA!!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju